Porządek nabożeństw w dniach 11 kwietnia – 17 kwietnia 2022r.

11-04 poniedziałek

800 – Rekolekcje szkolne – nabożeństwo wielkopostne

12-04 wtorek         

800 – Rekolekcje szkolne – nabożeństwo wielkopostne

13-04 środa

700 – Nabożeństwo wielkopostne,

800 – Rekolekcje szkolne, Św. Spowiedź i Św. Pryczastije – Św. Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów

1700 – Akatyst

14-04 czwartek

——–

15-04 piątek

700  – Nabożeństwo wielkopostne, Św. Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów 

1700 – Utrenia

16-04 sobota – Sobota Łazarza

800 – Św. Liturgia

1700 – Wsienocznoje Bdienije

17-04 VI Niedziela Wielkiego Postu – Niedziela Palmowa, Wjazd Chrystusa do Jerozolimy

800 – Św. Liturgia

1000 – Św. Liturgia

1700 –  Utrenia Wielkiego Poniedziałku

Porządek nabożeństw w dniach 04 – 10 kwietnia 2022r.

dav

04-04 poniedziałek

1700 – Utrenia Kanonu Św. Andrzeja z Krety

05-04 wtorek         

700 – Nabożeństwo wielkopostne, Św. Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów

06-04 środa

700 – Nabożeństwo wielkopostne, Św. Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów

1700 – Wsienocznoje Bdienije

07-04 czwartek – Święto Zwiastowania Bogurodzicy

900 – Św. Liturgia

1700 – Akatyst

08-04 piątek

700  – Nabożeństwo wielkopostne, Św. Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów 

1700 – Utrenia z czytaniem Akatystu Bogurodzicy

09-04 sobota

800 – Św. Liturgia – Sobota Akatystu

1700 – Wsienocznoje Bdienije

10-04 V Niedziela Wielkiego Postu – Św. Marii Egipskiej

800 – Św. Liturgia

1000 – Św. Liturgia

1700 –  Nabożeństwo Pasji Chrystusowej, Ewangelia. wg. Świętego Apostoła Jana

Porządek nabożeństw w dniach 28 marca – 03 kwietnia 2022r.

28-03 poniedziałek

1700 – Akatyst ku czci Św. Krzyża

29-03 wtorek

1700 – Akatyst ku czci Św. Krzyża

30-03 środa

700 – Nabożeństwo wielkopostne, Św. Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów

1700 – Akatyst ku czci Św. Krzyża

31-03 czwartek

1700 – Akatyst ku czci Św. Krzyża

01-04 piątek

Św. Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów odwołana – rekolekcje duchowieństwa

1700 – Akatyst ku czci Św. Krzyża

02-04 sobota

800 – Św. Liturgia – Wspomnienie zmarłych

1700 – Wsienocznoje Bdienije

03-04 IV Niedziela Wielkiego Postu – Św. Jana Klimaka

800 – Św. Liturgia

1000 – Św. Liturgia

1700 –  Nabożeństwo Pasji Chrystusowej, Ewangelia. wg. Świętego Apostoła Łukasza

Porządek nabożeństw w dniach 22 – 28 marca 2021 r.

DRUGI TYDZIEŃ WIELKIEGO POSTU

22 – 03 (poniedziałek) Świętych 40 męczenników Siewastijskich

godz. 700    Wielikopostnyje Czasy, Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów

24 – 03 (środa) 

godz. 700    Wielikopostnyje Czasy, Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów

godz. 1700  Akatyst

26 – 03 (piątek)

godz. 700   Wielikopostnyje Czasy, Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów

godz. 1700  Akatyst Mękom Pańskim

27 – 03 (sobota) Wspomnienie zmarłych

godz. 800      Święta Liturgia i obszczaja panichida

godz. 1700  Wsienocznoje  Bdienije

28 – 03  II Niedziela Wielkiego Postu – Św. Grzegorza Palamasa

godz. 800     I Święta Liturgia

godz. 1000   II Święta Liturgia

godz. 1700   Nabożeństwo Pasji

Porządek nabożeństw w pierwszym tygodniu Wielkiego Postu (15 – 21 marca 2021 r.)

15-03 (poniedziałek) 

godz. 700 Utrenia, Wielikopostnyje Czasy, Wieczernia

godz. 1700 Wielki Kanon Pokutny św. Andrzeja z Krety

16-03 (wtorek)        

godz. 700 Utrenia, Wielikopostnyje Czasy, Wieczernia

godz. 1700 Wielki Kanon Pokutny św. Andrzeja z Krety

17-03 (środa) 

godz. 700 Utrenia, Czasy, Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów

godz. 1700 Wielki Kanon Pokutny św. Andrzeja z Krety

18-03 (czwartek)

godz. 700 Utrenia, Wielikopostnyje Czasy, Wieczernia

godz. 1700 Wielki Kanon Pokutny św. Andrzeja z Krety

19-03 (piątek)

godz. 700 Utrenia, Czasy, Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów

godz. 1700 Akatyst Mękom Pańskim

20-03 (sobota) Wspomnienie cudu św. Teodora z Tyru

godz. 800  Święta Liturgia

godz. 1700 Wsienocznoje  Bdienije

21-03  I Niedziela Wielkiego Postu – Triumf Ortodoksji

godz. 800   I Święta Liturgia

godz. 1000   II Święta Liturgia i Molebien w dniu Triumfu Ortodoksji

godz. 1700 Nabożeństwo Pasji Chrystusowej