Porządek nabożeństw w dniach 22 – 28 marca 2021 r.

DRUGI TYDZIEŃ WIELKIEGO POSTU

22 – 03 (poniedziałek) Świętych 40 męczenników Siewastijskich

godz. 700    Wielikopostnyje Czasy, Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów

24 – 03 (środa) 

godz. 700    Wielikopostnyje Czasy, Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów

godz. 1700  Akatyst

26 – 03 (piątek)

godz. 700   Wielikopostnyje Czasy, Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów

godz. 1700  Akatyst Mękom Pańskim

27 – 03 (sobota) Wspomnienie zmarłych

godz. 800      Święta Liturgia i obszczaja panichida

godz. 1700  Wsienocznoje  Bdienije

28 – 03  II Niedziela Wielkiego Postu – Św. Grzegorza Palamasa

godz. 800     I Święta Liturgia

godz. 1000   II Święta Liturgia

godz. 1700   Nabożeństwo Pasji

Porządek nabożeństw w pierwszym tygodniu Wielkiego Postu (15 – 21 marca 2021 r.)

15-03 (poniedziałek) 

godz. 700 Utrenia, Wielikopostnyje Czasy, Wieczernia

godz. 1700 Wielki Kanon Pokutny św. Andrzeja z Krety

16-03 (wtorek)        

godz. 700 Utrenia, Wielikopostnyje Czasy, Wieczernia

godz. 1700 Wielki Kanon Pokutny św. Andrzeja z Krety

17-03 (środa) 

godz. 700 Utrenia, Czasy, Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów

godz. 1700 Wielki Kanon Pokutny św. Andrzeja z Krety

18-03 (czwartek)

godz. 700 Utrenia, Wielikopostnyje Czasy, Wieczernia

godz. 1700 Wielki Kanon Pokutny św. Andrzeja z Krety

19-03 (piątek)

godz. 700 Utrenia, Czasy, Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów

godz. 1700 Akatyst Mękom Pańskim

20-03 (sobota) Wspomnienie cudu św. Teodora z Tyru

godz. 800  Święta Liturgia

godz. 1700 Wsienocznoje  Bdienije

21-03  I Niedziela Wielkiego Postu – Triumf Ortodoksji

godz. 800   I Święta Liturgia

godz. 1000   II Święta Liturgia i Molebien w dniu Triumfu Ortodoksji

godz. 1700 Nabożeństwo Pasji Chrystusowej

Porządek nabożeństw w dniach 14 – 20 grudnia 2020 r.

14 – 12 (poniedziałek)

godz. 800 Święta Liturgia

15 – 12 (wtorek)

godz. 800  Św. Liturgia

16 – 12 (środa)

godz. 800  Św. Liturgia

godz. 1700 Akatyst

17 – 12 (czwartek) Świętej Wielkiej Męczennicy Barbary

godz. 800 Święta Liturgia

18 – 12 (piątek)

godz. 800  Św. Liturgia

godz. 1700 Wsienocznoje Bdienije

19 – 12 (sobota) Świętego Mikołaja Cudotwórcy

godz. 730   I Św. Liturgia i Małe Poświęcenie Wody

godz. 1000   II Św. Liturgia

godz. 1700 Wsienocznoje  Bdienije

20 – 12  Niedziela XXVIII po Pięćdziesiątnicy

godz. 800  I Święta Liturgia

godz. 1000   II Święta Liturgia

godz. 1700  Wieczernia z  Akatystem

Porządek nabożeństw w dniach 30 marca – 05 kwietnia 2020 r.

PIĄTY TYDZIEŃ WIELKIEGO POSTU

01-04 (środa) 

godz. 700  Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów

godz. 1700 Utrenia z czytaniem Kanonu św. Andrzeja z Krety

02-04 (czwartek)

godz. 700  Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów

03-04 (piątek)

godz. 700  Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów

godz. 1700 Utrenia i  Akatyst Przenajświętszej Bogurodzicy

04-04 (sobota) Sobota Akatystu

godz. 800  Święta Liturgia

godz. 1700 Wsienocznoje  Bdienije

05-04  V Niedziela Wielkiego Postu – Św. Marii Egipskiej

godz. 800   I Święta Liturgia

godz. 1000   II Święta Liturgia

godz. 1700 Nabożeństwo Pasji Chrystusowej

Porządek nabożeństw w dniach 20 – 26 stycznia 2020 r.

20-01 (poniedziałek)  Sobór Świętego Jana Chrzciciela

godz. 800 Utrenia

godz. 900  Św. Liturgia

21-01 (wtorek)

godz. 800   Święta Liturgia

22-01 (środa)

godz. 800  Św. Liturgia

23-01 (czwartek)

godz. 800  Św. Liturgia

24-01 (piątek) 

godz. 800  Św. Liturgia

25-01 (sobota) Św. Sawy abpa Serbii

godz. 800  Św. Liturgia

godz. 1700 Wsienocznoje Bdienije

26-01  XXXII  Niedziela po Pięćdziesiątnicy

godz. 800   I Św. Liturgia

godz. 1000   II Św. Liturgia

godz. 180 Wieczernia