Porządek nabożeństw w dniach 05-VIII – 11-VIII 2019 r.

05 – 08  (poniedziałek)  Poczajowskiej i „Wszystkich Strapionych Radość” ikon Matki Bożej

           godz. 800       Św. Liturgia

06 – 08  (wtorek)   

           godz. 800          Św. Liturgia

07 – 08 (środa)  Zaśnięcie św. Anny, matki najświętszej Bogurodzicy

               godz. 800            Św. Liturgia

08 – 08  (czwartek)

           godz. 800            Św. Liturgia

09 – 08  (piątek)  Św. wielkiego męcz. i cudotwórcy Pantelejmona

               godz. 800           Św. Liturgia

           godz. 1700       Akatyst

10 – 08 (sobota)  Supraskiej ikony Matki Bożej

          godz. 800          Św. Liturgia

          godz. 1700       Wsienocznoje Bdienije

11 – 08  VIII Niedziela po Pięćdziesiątnicy

                 godz. 730          I Św. Liturgia

           godz. 900         II Św. Liturgia

           godz. 1700       Akatyst

Porządek nabożeństw w dniach 29 VII – 04 VIII 2019 r.

29 – 07  (poniedziałek)  

           godz. 800       Św. Liturgia

30 – 07 (wtorek)   

           godz. 800          Św. Liturgia

31 – 07 (środa) 

               godz. 800            Św. Liturgia

01 – 08  (czwartek) Świętego Serafina z Sarowa

           godz. 800            Św. Liturgia

          godz. 1700        Wsienocznoje Bdienije

02 – 08  (piątek)  Świętego Proroka Eliasza

                godz. 900           Św. Liturgia

03 – 08 (sobota) 

          godz. 800          Św. Liturgia

         godz. 1700       Wsienocznoje Bdienije

04 – 08  VII Niedziela po Pięćdziesiątnicy

             Świętej równej apostołom Marii Magdaleny

            godz. 730          I Św. Liturgia

           godz. 900         II Św. Liturgia

          godz. 1700       Akatyst

Harmonogram nabożeństw w dniach 15.07-21.07.2019

Poniedziałek -15.07.2019

Liturgia-8.00

Wtorek -16.07.2019

Liturgia-8.00

Środa -17.07.2019

Liturgia-8.00

Czwartek-18.07.2019

Liturgia-8.00

Piątek-19.07.2019

Liturgia-8.00

Sobota-20.07.2019

Liturgia-8.00

Całonocne Czuwanie-17.00

Niedziela-21.07.2019

I Liturgia-7.30

II Liturgia-9.00

Wieczernia z Akatystem-17.00

Harmonogram nabożeństw w dniach 01-07.07.2019

Poniedziałek – 1.07.2019

Liturgia- 8.00

Wtorek- 2.07.2019

Liturgia- 8.00

Środa – 3.07.2019

Liturgia- 8.00

Czwartek-4.07.2019

Liturgia-8.00

Piątek- 5.07.2019

Liturgia-8.00

Sobota-6.07.2019

Liturgia-8.00

Całonocne Czuwanie-17.00

Niedziela-7.07.2019 -Narodzenie Św. Jana Chrzciciela

Liturgia-9.00

Wieczernia i Akatyst -17.00

Harmonogram nabożeństw w dniach 16.06-23.06.2019

Niedziela-16.06.2019- Święto Zesłania Św.Ducha na Apostołów

I Liturgia-8.00

II Liturgia-10.00, po Liturgii będzie sprawowana Wieczernia

Utrenia-17.00

Poniedziałek-17.06.2019- Świętego Ducha

Liturgia -9.00

Wtorek-18.06.2019.

W tym dniu Liturgia nie będzie sprawowana !!!

Środa-19.06.2019

Liturgia – 8.00

Czwartek-20.06.2019

Liturgia-8.00

Piątek-21.06.2019

Liturgia-8.00

Sobota-22.06.2019

Liturgia-8.00

Całonocne Czuwanie-17.00

Niedziela-23.06.2019 – Niedziela Wszystkich Świętych

W TYM DNIU LITURGIA BĘDZIE SPRAWOWANA O 9.00

Wieczernia z Akafistem-17.00