Przygotowanie do pierwszej spowiedzi

Serdecznie zapraszamy dzieci oraz ich rodziców do udziału w spotkaniach przygotowujących do pierwszej spowiedzi. Spotkania odbędą się w dwie kolejne Niedziele 18-VIII i 25-VIII po drugiej świętej liturgii.

Spotkania poprowadzi ks. Marek Jurczuk. Więcej szczegółów można uzyskać pod numerem telefonu: 695 625 352

Porządek nabożeństw w dniach 12-VIII – 18-VIII 2019 r.

12 – 08  (poniedziałek)

           godz. 800       Św. Liturgia

13 – 08  (wtorek)   

           godz. 800          Św. Liturgia

14 – 08 (środa)  Procesja Czcigodnego i Życiodajnego Krzyża

                            Początek postu przed świętem Zaśnięcia Bogorodzicy

                 godz. 800            Św. Liturgia  i  małe  poświęcenie  wody

15 – 08  (czwartek)

           godz. 800            Św. Liturgia

16 – 08  (piątek)

                godz. 800           Św. Liturgia

17 – 08 (sobota) 

          godz. 800          Św. Liturgia

         godz. 1700       Wsienocznoje  Bdienije

18 – 08  IX Niedziela po Pięćdziesiątnicy

                 godz. 730          I Św. Liturgia

           godz. 900         II Św. Liturgia

          godz. 1700       Wsienocznoje  Bdienije  przed  świętem                                 

Przemienienia  Pańskiego

Porządek nabożeństw w dniach 05-VIII – 11-VIII 2019 r.

05 – 08  (poniedziałek)  Poczajowskiej i „Wszystkich Strapionych Radość” ikon Matki Bożej

           godz. 800       Św. Liturgia

06 – 08  (wtorek)   

           godz. 800          Św. Liturgia

07 – 08 (środa)  Zaśnięcie św. Anny, matki najświętszej Bogurodzicy

               godz. 800            Św. Liturgia

08 – 08  (czwartek)

           godz. 800            Św. Liturgia

09 – 08  (piątek)  Św. wielkiego męcz. i cudotwórcy Pantelejmona

               godz. 800           Św. Liturgia

           godz. 1700       Akatyst

10 – 08 (sobota)  Supraskiej ikony Matki Bożej

          godz. 800          Św. Liturgia

          godz. 1700       Wsienocznoje Bdienije

11 – 08  VIII Niedziela po Pięćdziesiątnicy

                 godz. 730          I Św. Liturgia

           godz. 900         II Św. Liturgia

           godz. 1700       Akatyst

Porządek nabożeństw w dniach 29 VII – 04 VIII 2019 r.

29 – 07  (poniedziałek)  

           godz. 800       Św. Liturgia

30 – 07 (wtorek)   

           godz. 800          Św. Liturgia

31 – 07 (środa) 

               godz. 800            Św. Liturgia

01 – 08  (czwartek) Świętego Serafina z Sarowa

           godz. 800            Św. Liturgia

          godz. 1700        Wsienocznoje Bdienije

02 – 08  (piątek)  Świętego Proroka Eliasza

                godz. 900           Św. Liturgia

03 – 08 (sobota) 

          godz. 800          Św. Liturgia

         godz. 1700       Wsienocznoje Bdienije

04 – 08  VII Niedziela po Pięćdziesiątnicy

             Świętej równej apostołom Marii Magdaleny

            godz. 730          I Św. Liturgia

           godz. 900         II Św. Liturgia

          godz. 1700       Akatyst

Harmonogram nabożeństw w dniach 15.07-21.07.2019

Poniedziałek -15.07.2019

Liturgia-8.00

Wtorek -16.07.2019

Liturgia-8.00

Środa -17.07.2019

Liturgia-8.00

Czwartek-18.07.2019

Liturgia-8.00

Piątek-19.07.2019

Liturgia-8.00

Sobota-20.07.2019

Liturgia-8.00

Całonocne Czuwanie-17.00

Niedziela-21.07.2019

I Liturgia-7.30

II Liturgia-9.00

Wieczernia z Akatystem-17.00