Porządek nabożeństw w dniach 11 – 17 listopada 2019r

11-11 (poniedziałek) Św. św. Hioba Poczajowskiego i męcz. Paraskiewy, święto dzielnicy Mazury

godz. 800  Akatyst, Św. Liturgia, Molebien

12-11 (wtorek)

godz. 800  Św. Liturgia

13-11 (środa)

godz. 800  Św. Liturgia

godz. 1700 Akatyst

14-11 (czwartek)  Św. św. Kosmy i Damiana, święto dzielnicy Centrum

godz. 800   Akatyst, Św. Liturgia, Molebien

15-11 (piątek)

godz. 800  Św. Liturgia 

godz. 1700 Akatyst

16-11 (sobota)

godz. 800  Św. Liturgia

godz. 1700 Wsienocznoje Bdienije

17-11  XXII Niedziela po Pięćdziesiątnicy

godz. 800  I Św. Liturgia

godz. 1000  II Św. Liturgia

godz. 1700 Akatyst

Porządek nabożeństw w dniach 04 – 10 listopada 2019r.

04-11 (poniedziałek) Kazańskiej Ikony Matki Bożej

Święto dzielnicy Dolna i Poddolna oraz Puciska

godz. 800  Akatyst, Św. Liturgia, Molebien

05-11 (wtorek)

godz. 800  Św. Liturgia

06-11 (środa)  Ikony Matki Bożej „Wszystkich Strapionych Radość”

Święto dzielnicy Paszki

godz. 800  Akatyst, Św. Liturgia, Molebien

godz. 1700 Akatyst

07-11 (czwartek)

godz. 800  Św. Liturgia

08-11 (piątek)  Świętego Wielkiego Męczennika Dymitra

godz. 800  Św. Liturgia, wyjście  Krestnoho  Choda   

godz. 1700 Akatyst

09-11 (sobota)

godz. 800  Św. Liturgia

godz. 1700 Wsienocznoje Bdienije

10-11  XXI Niedziela po Pięćdziesiątnicy

godz. 800  I Św. Liturgia

godz. 1000  II Św. Liturgia

godz. 1700 Akatyst

Świąteczny Krestnyj Chod

Hajnowskie koło terenowe Bractwa św. św. Cyryla i Metodego serdecznie zaprasza do udziału w Krestnym Chodzie, który przejdzie ulicami naszego miasta w dniu święta Wielkiego Męczennika Dymitra (piątek, 08-11-2019). Początek uroczystej procesji będzie miał miejsce w Soborze św. Trójcy o godzinie 8:00. Pragnąc modlitewnie podziękować św. Dymitrowi za opiekę i niebiańskie wstawiennictwo serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

Porządek nabożeństw w dniach 28.X – 03.XI 2019r.

28-10 (poniedziałek)

godz. 800  Św. Liturgia

29-10 (wtorek)

godz. 800  Św. Liturgia

30-10 (środa)

godz. 800  Św. Liturgia

godz. 1700 Akatyst

31-10 (czwartek) Apostoła i Ewangelisty Łukasza

Święto dzielnicy PLACÓWKA

godz. 800  Akatyst, Św. Liturgia, Molebien

01-11 (piątek)

Nie ma Św. Liturgii. Duchowni poświęcają groby na hajnowskim cmentarzu.

godz. 1700 Akatyst

02-11   Sobota św. Dymitra. Wspomnienie zmarłych.

godz. 800  Św. Liturgia i obszczaja panichida

godz. 1700 Wsienocznoje Bdienije

03-11  XX Niedziela po Pięćdziesiątnicy

godz. 800  I Św. Liturgia

godz. 1000  II Św. Liturgia

godz. 1700 Akatyst

Porządek nabożeństw w dniach 21 – 27 października 2019r.

21-10 (poniedziałek)

godz. 800  Św. Liturgia

22-10 (wtorek)

godz. 800  Św. Liturgia

23-10 (środa)

godz. 800  Św. Liturgia

godz. 1700 Akatyst

24-10 (czwartek)

godz. 800  Św. Liturgia

25-10 (piątek)

godz. 800  Św. Liturgia

godz. 1700 Akatyst

26-10 (sobota)

godz. 800  Św. Liturgia

godz. 1700 Wsienocznoje Bdienije

27-10   XIX Niedziela po Pięćdziesiątnicy

godz. 800  I Św. Liturgia

godz. 1000  II Św. Liturgia

godz. 1700 Akatyst